0.00 EUR
Reģistrēties
Skatīt vienlaicīgi:

Zāles pļāvēji 
Mūsu piedāvājumā ir zāles pļāvēji ar dažādām pļaušanas metodēm, kas atbilst visām lietotāju prasībām. Neskatoties uz to vai jūs pļaujat dārzu vai lielas zemes platības, lai sasniegtu efektīvu rezultātu, ir nepieciešams piemērots zāles pļāvējs. Pareizi izvēlēta iekārta un piemērots aprīkojums ne tikai atvieglo darbu, bet arī nodrošina labākus rezultātus. Neatkarīgi no izaicinājuma darbs būs paveikts profesionāli.

Mūsu veikalā plašā klāstā ir Husqvarna, Jonsered, McCULLOCH, Gardena un AL-KO ražotie zāles pļāvēji. Jūs atradīsiet savām vajadzībām nepieciešamo zāles pļāvēju lieliem vai maziem darbiem. Tāpat mūsu veikalā plašā klāstā ir zāles pļāvēji profesionālai lietošanai un lielu zemes platību sakopšanai, kā arī nelielu piemājas darbu veikšanai un mazāka izmēra teritoriju sakopšanai.
Manuālie zāles pļāvēji
Manuālie zāles pļāvēji ir lieliski piemēroti maziem zālieniem un retāk pļaujamām zonām. Ērti izmantojami, arī garas zāles pļaušanai.
Gaisa spilvena tipa zāles pļāvēji
Peldošā tipa zāles pļāvējiem tiek izmantota gaisa spilvena sistēma, kas tos padara īpaši viegli manevrējamus. Lieliski piemēroti stāvu nogāžu vai grūti aizsniedzamas vietu pļaušanai.
Stumjamie zāles pļāvēji
Stumjamie zāles pļāvēji ir īpaši piemēroti mazāka izmēra dārziem. Pateicoties to kompaktajam dizainam tos viegli vadīt pat caur šaurām pļaujamām teritorijām.
Pašgājēji zāles pļāvēji
Pašgājēji zāles pļāvēji ir lieliski piemēroti vidēja lieluma mauriņiem. Tās ir universālas un izturīgas iekārtas, kas pārvarēs jebkuru izaicinājumu.
Priekšējo riteņu piedziņas zāles pļāvēji
Zāles pļāvēji ar priekšējo riteņu piedziņu nodrošina papildus vilci un izturību, ja virsma ir mitra, nelīdzena vai raupja. Pļāvēju iespējams pagriezt citā virzienā ar darbojošos dzinēju, vienkārši atraujot priekšējos riteņus no zemes.
Pilnpiedziņas zāles pļāvēji
Pilnpiedziņas sistēma ievērojami uzlabo zāles pļāvēja vadāmību uz nelīdzenām, mitrām un slidenām, kā arī slīpām virsmām. Īsāk sakot — tas jums nodrošinās maksimālu braukšanas baudu.

 

Zāles pļāvējs Husqvarna LB 146
Zāles pļāvejs Husqvarna LC 353 V
Zāles pļāvējs Husqvarna LC 153
Zāles pļāvējs Husqvarna LB248S
Zāles pļāvējs Husqvarna LC 140
Zāles pļāvējs Husqvarna LC 140 S
Zāles pļāvējs Jonsered LM 2150 SM
Zāles pļāvējs Jonsered LM 2155 MD
- top prece - jaunums - atlaide
Top 10
    Drošības kods