0.00 EUR
Reģistrēties

Noteikumi

 
Prece
SIA Dārza Tehnika mājas lapā www.darzatehnika.lv ir pieejami plašā izvēlē meža un dārza tehnikas zīmolu Husqvarna, Jonsered, McCULLOCH, AL-KO ražotie motorzāģi, trimmeri, krūmgrieži, zāles pļāvēji, kultivatori(dārza frēzes), celmu frēzes, dzīvžoga šķēres, lapu pūtēji, raideri, mauriņa traktori, traktori, sniega pūtēji, aeratori, Zongshen-motori, zaru smalcinātāji, Brigss&Stratton motori (dzinēji) un rezerves daļas.
 
Piegādes nosacījumi:
Nodrošinām  piegādi visā Latvijas teritorijā, iepriekš saskaņojot laiku, tiek nodrošināta iegādātās preces demonstrācija un operatora apmācība. Piegāde tiek nodrošināta katrai www.darzatehnika.lv precei, klienta norādītajā adresē, ja vien ir veikta apmaksa. Piegādes maksa Rīgas robežās - 25 Eiro, Rīgas rajonā no 35 Eiro – 40 Eiro atkarībā no kilometrāžas. Piegādes izmaksas tiek precizētas preces iegādes brīdī. Piegādes maksa ir atkarīga no preces svara, izmēriem un piegādes attāluma. Piegādes veicam ar savu transportu 2 dienas nedēļā – otrdienās un ceturdienās Preci ir iespējams saņemt arī darzatehnika.lv veikalā Rīgā, Viskaļu ielā 25, par ko maksa netiks piemērota Saņemot preci klients saņem pilnu instruktāžu par iegādātas tehnikas drošu un pilnvērtīgu izmantošanu, ieskaitot pārbaudi.
 
Apmaksas nosacījumi
Kā apmaksāt pirkumu
Pirkumu ir iespējams apmaksāt izmantojot Swedbank bankas tiešsaistes maksājuma pakalpojumu;
Ar bankas pārskaitījumu. Pēc pasūtījuma veikšanas jūs saņemat rēķinu, pēc kura apmaksas notiek preces piegāde. Preces saņemšanas brīdī Jūs saņemat preču pavadzīmi; Ir iespējams iegādāties preces līzingā un noformēt līzinga līgumu darztehnika.lv e-veikalā. Preču aprakstiem un attēliem ir informatīva nozīme, parametros vai komplektācijās ir iespējamas ražotāju noteiktās izmaiņas, Preču cenas norādītas EUR ar iekļautu PVN 21%.
 
Garantijas nosacījumi un pēcgarantijas remonts
Jebkurai iegādātai precei tiek nodrošināta 24 mēnešu garantija, ja pircējs ir fiziska persona, kā arī 12 mēnešu garantija, ja pircējs ir juridiska persona. Garantijas un pēcgarantijas remonts tiek veikts mūsu servisā Viskaļu ielā 25, Rīgā.
 
Datu konfidencialitāte
Reģistrējoties kā lietotājs e-veikalā darzatehnika.lv, persona piekrīt datu apstrādei (izmantošanai) saskaņā ar Latvijas Republikas spēkā esošajiem tiesību aktiem, kuru veic Pārdevējs, un tie tiks izmantoti, lai nodrošinātu pakalpojumus, ko piedāvā SIA Dārza Tehnika. SIA Dārza Tehnika apņemas nodrošināt Jūsu privātumu un privāto datu aizsardzību un apņemas neizpaust un nenodot Jūsu sniegto personīgo informāciju trešajām personām. Pārdevējs nav atbildīgs par informācijas, kuru Klients norāda reģistrācijas formā, precizitāti, pareizību un ticamību.
 
Atteikuma tiesības
Balstoties uz Latvijas Ministru kabineta noteikumiem par distances līgumu, klientam ir tiesības, neuzrādot atteikšanās iemeslu, 14 (četrpadsmit) kalendāro dienu laikā atteikties no www.darzatehnika.lv iegādātās preces un atdot to atpakaļ pārdevējam. Atteikuma tiesību izmantošanas termiņš beigsies pēc 14 dienām, sākot no dienas, kad jūs esat ieguvis vai trešā persona, kas nav pārvadātājs un ko jūs esat norādījis, ir ieguvusi preces valdījumā. Lai, atteikuma tiesību termiņš būtu ievērots, pietiek, ja savu paziņojumu par atteikumu tiesību izmantošanu nosūtīsiet pirms atteikuma tiesību termiņa beigām. Atteikuma tiesību izmantošanas termiņā Jums ir tiesības preci lietot tiktāl, cik tas nepieciešams preces rakstura, īpašību un darbības pārbaudei, tikpat lielā mērā, cik to varētu izdarīt pirms preces iegādes parastajā veikalā. Izmantojot atteikuma tiesības, Jūs esat atbildīgs par preces lietošanu, kas pārsniedz preces rakstura, īpašību un darbības pārbaudes nolūkam paredzēto. Jūs esat atbildīgs par tādu preces lietošanu atteikuma tiesību izmantošanas termiņā, kas nav savienojama ar labas ticības principu, kā arī par preces vērtības, kvalitātes un drošuma samazināšanos.
 
Lai izmantotu atteikuma tiesības:
Lūdzam informēt Dārza Tehnika SIA par lēmumu atteikties no šī līguma pa tālruni 28643007. Aizpildiet veidlapu par atteikuma tiesību izmantošanu. Aizpildīto veidlapu nosūtiet elektroniski uz e-pastu darzatehnika@apollo.lv vai pa pastu Dārza Tehnika SIA, adrese: Viskaļu iela 25, Rīga, LV-1026. Nogādājiet preci un pirkuma apliecinošu dokumentu Dārza Tehnika SIA, Viskaļu iela 25, Rīga vai vienojieties ar mums par preces atpakaļ nosūtīšanu izmantojot kurjeru (sūtīšanas izmaksas būs jāsedz Jums). Svarīgi! Precei ir jābūt pilnā komplektācijā! Ja Jūs atteiksieties no šī līguma, mēs Jums atmaksāsim visus no Jums saņemtos maksājumus, tostarp piegādes izmaksas (izņemot papildu izmaksas, kas radušās tādēļ, ka jūs esat izvēlējies piegādes veidu, kas nav mūsu piedāvātais vislētākais standarta piegādes veids), bez nepamatotas kavēšanās un jebkurā gadījumā ne vēlāk kā 14 dienu laikā no dienas, kad mēs tikām informēti par jūsu lēmumu atteikties no šā līguma. Atmaksāšana tiks veikta, izmantojot tādu pašu maksāšanas līdzekli, kādu jūs izmantojāt sākotnējam darījumam. Jebkurā gadījumā no Jums saistībā ar šādu atmaksāšanu netiks iekasēta nekāda maksa. Mēs varam aizturēt atmaksājumu līdz brīdim, kad mēs būsim saņēmuši preces atpakaļ vai kad Jūs būsiet iesniedzis apliecinājumu par to, ka preces ir nosūtītas atpakaļ, atkarībā no tā, kura darbība tiek izpildīta agrāk.
 
Patērētājs nevar pilnībā vai daļēji izmantot atteikuma tiesības, ja:
Prece tiek izgatavota pēc patērētāja norādījumiem vai ja prece ir nepārprotami personalizēta; Ja Prece zaudējusi sākotnējo izskatu, bojāts Preces iepakojums, norautas Preces cenu un logo zīmes, tad Piegādātājam ir tiesības aprēķināt preces vērtības zudumu un atskaitīt šo summu no Preces iegādes cenas. Patērētājs ir atvēris iepakojumu precei un sācis to lietot, kuru veselības un higiēnas apsvērumu dēļ nevar atdot atpakaļ. Ja ir bijusi noslēgta speciāla vienošanās starp Klientu un Piegādātāju par retas/dārgas preces pasūtīšanu un ja Klients ir iepriekš brīdināts par iespējamiem sarežģījumiem atgriešanas sakarā.
Drošības kods