0.00 EUR
Reģistrēties
Filtrs
Skatīt vienlaicīgi:

Kvalitatīvi un droši darbarīki ir pamats veiksmīgam darba rezultātam. Labs motorzāģis ir uzticams palīgs gan piemājas saimniecībā, gan veicot apjomīgus mežizstrādes un dažāda veida koksnes zāģēšanas darbus. Ar motorzāģi var zāģēt, griezt un smalcināt, tāpēc svarīgi atrast piemērotāko modeli jūsu paredzētajiem darbiem.
Mūsu piedāvājumā esošie motorzāģi paredzēti gan profesionāļiem, gan amatieriem – atliek tikai izvēlēties modeli pēc jūsu vēlmei nepieciešamajiem parametriem.

Motorzāģu iedalījums:

•   Pēc profesionālā pielietojuma:
    - profesionālie motorzāģi
    - amatieru motorzāģi
•   Pēc jaudas vai dzinēja tilpuma:
    - mazajiem motorzāģiem jauda ir 1 – 2 kW (atsevišķiem modeļiem pat mazāk)
    - vidēja izmēra motorzāģiem jauda ir 3 – 4 kW
    - lielajiem motorzāģiem - vairāk nekā 4.5 kW
•   Pēc veicamā uzdevuma:
    - motorzāģi lielu koku gāšanai
    - universālie motorzāģi
    - atzarošanai paredzētie motorzāģi
    - specializētie motorzāģi

Mūsu piedāvājumā iekļauti daudzpusīgi motorzāģi, kas aprīkoti ar dažādām funkcijām - lai apzāģētu zarus, gāztu kokus, atzarotu, sazāģētu malku un citas lietas. Piedāvājumā ir arī arboristu motorzāģi, kas ir viegli un jaudīgi ar augšējo rokturi ir lieliski piemēroti koku atzarošanai, formu izveidei un apzāģēšanai - tie ir īpaši izstrādāti profesionāliem arboristiem, jo to vieglais svars un labi izlīdzsvarotais korpuss padara zāģus viegli lietojamus arī atrodoties augstu kokā. Piedāvājam arī jaunākās paaudzes profesionālos motorzāģus – kompaktus un, neraugoties uz funkciju dažādību, pārsteidzoši vieglus.

Motorzāģu veidi:

•   Elektriskie motorzāģi – vienkāršākais motorzāģu veids, ko darbina, pieslēdzot pie elektrotīkla. Šāda veida zāģi labi noderēs nelieliem darbiem mājsaimniecībā, piemēram, krūmu apgriešanai, augļu koku apzāģēšanai, kā arī malkas sazāģēšanai
•   Akumulatora motorzāģi – šajos modeļos iebūvēta uzlādējama litija baterija. Šāda veida motorzāģis ir mobils un tam nav nepieciešams „vilkt” līdzi vadu. Akumulatora motorzāģi ir mazāk jaudīgi, jo ik pa laikam tiem nepieciešama uzlādēšana. Šis darbarīks noderēs atzarošanai un nelielu, līdz 15cm diametrā, koku zāģēšanai.
•   Benzīna motorzāģi – šie ir visjaudīgākie modeļi ar augstu veiktspēju, kas paredzēti apjomīgiem un intensīviem darbiem. Šādi zāģi vislabāk piemēroti mežizstrādes darbiem lielu koku zāģēšanai.

Būtiskākie izvēles parametri:

•   Lietošanas mērķis – nav lietderīgi iegādāties jaudīgu benzīna motorzāģi, ja paredzēti darbi tikai savā mājsaimniecībā. Šeit būs piemērotāki nelieli motorzāģi ar mazāku dzinēja tilpumu vai arī elektriskie vai akumulatora motorzāģu modeļi. Profesionāļiem bezkompromisa izvēle būs benzīna dzinēja modeļi.
•   Zāģa svars – smagākie ir motorzāģi ar benzīna dzinēju. Jebkurā gadījumā, darbam ar motorzāģi jābūt ērtam, parocīgam un ergonomiskam, tāpēc, izvēloties, katru modeli pacilājiet, lai izjustu tā svaru.
•   Sliedes garums – jo garāka sliede, jo lielāka diametra kokus varēs nozāģēt. Īsāka sliede būs piemērota krūmu un zaru zāģēšanai, kā arī kokiem ar mazu diametru.

Atcerieties – darbs ar motorzāģi jebkurā gadījumā ir viens no bīstamākajiem, tāpēc jāievēro visi drošības noteikumi sākot no ierīces iedarbināšanas līdz izslēgšanai, kā arī nepieciešams personiskais aizsargaprīkojums!

Motorzāģis Husqvarna 440 e 15"
Motorzāģis Husqvarna 445 e 15"
Motorzāģis Husqvarna 450 e 15"
Motorzāģis Husqvarna 435 13"
Motorzāģis Husqvarna 560 XP Autotune
Motorzāģis Husqvarna 135 14''
Motorzāģis Husqvarna 120 II
Elektriskais zāģis Husqvarna 420EL
Augstgriezis Husqvarna 327 P5X
Augstgriezis Husqvarna 525 PT5S
- top prece - jaunums - atlaide
Top 10
    Drošības kods