0.00 EUR
Reģistrēties

Krūmgrieži
Mūsu veikalā pieejamie krūmgrieži tiek galā ar visdažādākajiem āra darbiem, tie ir radīti smagam un ilgam darbam. Kā arī mūsu veikala klāstā ir pieejamie krūmgrieži, kuri ir konstruēti efektīvai darba izpildei, ir viegli pārnēsājami un lietojami. Tāpat šie krūmgrieži ir vienkārši pielāgojami individuālām vajadzībām un aprīkoti ar vairākām praktiskām funkcijām un piederumiem. Mūsu veikalā ir pieejami krūmgrieži piemājas darbiem, profesionālai lietošani, un daudzpusīgai lietošanai. Atrodiet sev piemērotāko krūmgriezi mūsu veikalā! 

Krūmgrieži piemājas lietošanai
Viegliem piemājas darbiem paredzētie krūmgrieži ir lieliski piemēroti privātmāju īpašniekiem. Viegli un vienmērīgi iedarbināmi, izmantojot Smart Start® atsitiena sistēmu, degvielas sūkni un vienmēr aktivizēto apturēšanas slēdzi, kas automātiski atgriežas sākuma pozīcijā.
Krūmgrieži profesionālai lietošanai
Izturīga un jaudīga tehnika, kas piemērota smagam profesionālam darbam. Lieliska veiktspēja un izlīdzsvarojums, kas ļauj strādāt ilgas darba stunda minimāli noslogojot ķermeni. Mūsu profesionālie krūmgrieži ir ar lielu veiktspēju apvienojumā ar izcilu ergonomiku un manevrētspēju. 
Krūmgrieži daudzpusīgai lietošanai
Prasīgiem lietotājiem, kuri aprīkojumu izmanto pāris stundas nedēļā. Tiem, kas mājas darbos vēlas izmantot kvalitatīvu, jaudīgu un izturīgu aprīkojumu. Un dizainu, kas patiešām piedāvā praktiskas funkcijas.

Krūmgrieži

Drošības kods