0.00 EUR
Reģistrēties
Filtrs
Skatīt vienlaicīgi:

Motorzāģi
Mūsu klāstā piedāvātie motorzāģi būs uzticami partneri neatkarīgi no mežizstrādes darbu apjoma, gan profesionāļiem, gan amatieriem - lieli motorzāģi un mazāki, motorzāģi koku gāšanai, atzarošanai un apcirpšanai.

Jaudīgi motorzāģi smagiem darbiem
Šie motorzāģi ir paredzēti prasīgiem klientiem un lielu zemes platību īpašniekiem. Visi modeļi ir aprīkoti ar jaudīgiem dzinējiem un tiem ir īpašs dizains, vēl efektīvākai darba izpildei un izcilam rezultātam.
Amatieru motorzāģi
Šie motorzāģi ir lieliski piemēroti piemājas darbiem un vieglākiem zāģēšanas darbiem. 
Daudzpusīgi motorzāģi
Jaudīgi tomēr viegli iedarbināmi, manevrējami. Šie motorzāģi ir aprīkoti ar dažādām progresīvām fukcijām, kas ļauj tos izmantot, lai apzāģētu zarus, gāztu kokus, atzarotu, sazāģētu malku un citas lietas. Lieliska izvēle zemes īpašniekiem un citiem regulāriem lietotājiem, kuri novērtē veiktspēju un efektivitāti. 
Profesionāli motorzāģi
Jaudīgi, izturīgi un uzticami palīgi ar augstu veiktspēju. Tie ir kompakti un pārsteidzoši viegli, apvienojumā ar vairākām funkcijām, ērtākam un efektīvākam darbam.
Arboristu motorzāģi
Vieglie un jaudīgie motorzāģi ar augšējo rokturi ir lieliski piemēroti koku atzarošanai, formu izveidei un apzāģēšanai. Tie ir īpaši izstrādāti profesionāliem arboristiem, jo to vieglais svars un labi izlīdzsvarotais korpuss padara tos viegli lietojamus arī atrodoties augstu kokā.

Motorzāģis Husqvarna 236
Motorzāģis Husqvarna 440 e 15"
Motorzāģis Husqvarna 445 e 15"
Motorzāģis Husqvarna 450 e 15"
Motorzāģis Husqvarna 435E 13"
Motorzāģis Husqvarna 560 XP Autotune
Motorzāģis Husqvarna 545 15'' AutoTune
Motorzāģis Husqvarna 135 14''
Elektriskais zāģis Husqvarna 420EL
Augstgriezis Husqvarna 525 PT5S
- top prece - jaunums - atlaide
Top 10
    Drošības kods